Your Company

Mauris lobortis nulla ut aliquet interdum. Donec commodo ac elit sed placerat. Mauris rhoncus est ac sodales gravida. In eros felis, elementum aliquam nisi vel, pellentesque faucibus nulla. Lorem ipsum dolor.


List of Consulting Suppliers

Name Membership Category Service Category Area Operation Email Website
Central Trading and Developments MemberConsultingRSAcentraladmin@webmail.co.zacentraladmin.wixsite.com/mysite
Clyrotrix (Pty) LtdMemberConsultingMPMatomec89@gmail.comWww.clyrotrix.co.za
EP WASTE MANAGEMENTMemberConsultingECsales@epwastemanagement.co.zawww.epwastemanagement.co.za
Bulkmatech Engineering (Pty) LtdMemberConsulting0info@bulkmatech.co.zaN/A
Consolidated Waste (Pty) Ltd t/a SkipwasteMemberConsultingGP, NWrialine@skipwaste.co.zawww.skipwaste.co.za
MTHREE ON SITEMemberConsultingGPgreame@mthreeonsite.co.zawww.mthreeonsite.co.za
Diedrik KrugerMemberConsultingRSAdirk@kpd.co.zawww.kpd.co.za
AKURA Manufacturing Engineering Company (Pty) LtdMemberConsultingRSAsales@akura.co.zawww.akura.co.za
USE IT WASTE BENEFICIATION CENTRE (RF) NPCMemberConsultingKZNchriswhyte@use-it.co.zawww.use-it.co.za
Use It Waste Beneficiation (RF) NPCMemberConsultingRSAinfo@use-it.co.zawww.use-it.co.za
Brendon JewaskiewitzMemberConsultingRSA, Namibiabrendon@envitech.co.zaenvitech.co.za
Carin Bosman Sustainable Solutions CC t/ CBSSMemberConsultingRSA, EC, FS, GP, KZN, L, MP, NC,carin@cbss.co.zawww.cbosss.com
Resource InnovationsMemberConsultingRSAdarrin@riafrica.co.zaN/A
Nvirobuild (Pty) LtdMemberConsulting0garieslambrechts@nvirobuild.co.zaN/A
The Waste Group (Pty) LtdMemberConsultingRSApieter@wastegroup.co.zawww.thewastegroup.co.za
Thinti Afrika Projects JW Primary Co-Operative LtdMemberConsultingRSA, GPthinta.africa@gmail.comthintiafrika.co.za
WastebustersMemberConsulting0info@wastebusters.co.za N/A
WRAPP Technologies (Pty) LtdMemberConsultingGP, KZN, WPmarlize@wrapp.co.zawww.wrapp.co.za
Manuele Marcucci MemberConsultingRSAmanuele.marcucci@gmail.comwww.fiandri.com
IWESCO (Pty) LtdMemberConsultingEC, GP, MP, WPnatasha@iwesco.co.zawww.iwesco.co.za
HAZQUIP (Pty) LtdMemberConsultingRSAinfo@hazquip.co.zawww.hazquip.co.za
Spill Tech (Pty) LtdMemberConsultinginfo@spilltech.co.zawww.spilltech.co.za
Bonile Health and Environs ConsultantsMemberConsultingEC, FS, GP, NC, NWinfo@bonile.co.zawww.bonilenvo.com
Ma'boneMemberConsulting0info@mabone.co.zaN/A
Greeco Pty LtdMemberConsultingRSAinfo@greeco.co.zawww.greeco.co.za
WasteMartMemberConsultingGP, WPliesel@wastemart.co.zawww.wastemart.co.za
Chenchi Projects Pty LtdMemberConsultingNWsales@chenchiprojects.co.zawww,chenchiprojects.co.za
Simsango Business Projects (Pty) LtdMemberConsultingFS, GP, MP, NC, NWinfo@simsango.co.zawww.simsango.co.za
Ingwe Waste Management pty ltdMemberConsultingGP, L, MPpardon.maphaha@ingwewaste.co.zawww.ingwewaste.co.za
EnviroSense CCMemberConsultingRSAenvirosense@xsinet.co.zawww.envirosensecc.co.za
John ParkinMemberConsultingKZNjohn.parkin17@gmail.comN/A
Karan Beef FeedlotMemberConsultingRSAbart.olckers@gmail.comwww.karanbeef.com
Polystyrene Association of South AfricaMemberConsultingRSApatricia@polystyrenesa.co.zapolystyrenesa.co.za
GIBB Pty LtdMemberConsultingRSAkflood@gibb.co.zawww.gibb.co.za
Marula Conservation ProjectMemberConsultingL, MPcindy@marulaconservation.co.zawww.marulaconservation.co.za
Rare Earth Recycling TechnologiesMemberConsultingKZNinfo@rert.co.zawww.rert.co.za
Afrika Youth ConsortiumMemberConsulting0afrikaycon@gmail.comN/A
Louis GermishuysMemberConsultingRSA, WPlouisg@boaafrica.co.zawww.boarecycling.nl
Drennan Maud (Pty) Ltd MemberConsultingRSAinfo@drennanmaud.comwww.drennanmaud.com
JPCE (Pty) LtdMemberConsultingRSAjanpalm@jpce.co.zaN/A
Brendon JewaskiewitzMemberConsultingenvitech.co.za
Pieter SmutsMemberConsultingRSApieter@pascowaste.co.zawww.pascowaste.co.za
Landfill Consult (Pty) LtdMemberConsulting0charlotte@landfillconsult.comN/A
Kobus Otto MemberConsultingRSAkobus@kobusotto.co.zawww.kobusotto.co.za
Mills and Otten Environmental ConsultantsMemberConsultingRSAinfo@millsandotten.co.zamillsandotten.co.za
Mary Chettle MemberConsultingRSAmchettle@mweb.co.zaN/A
Jan HartzerMemberConsultingRSA, FS, GP, L, MP, NWjan@htetrust.co.zawww.htetrust.co.za
Triplo4 Sustainable Solutions Pty LtdMemberConsultingRSAhantie@triplo4.comwww.triplo4.com
IcandoMemberConsultingRSAinfo@icando.co.zaN/A
Nancy OosthuizenMemberConsulting0nancy@nanco.co.zaN/A
Recycle Namibia ForumMemberConsultingNamibiacoordinator@rnf.com.nawww.rnf.com.na
PENSU EnvironmentalMemberConsultingRSAnatalie@pensu.co.zapensu.co.za
Responsible Packaging Management Association of Southern Africa MemberConsultingRSAinfo@rpmasa.org.zawww.rpmasa.org.za
Hugh TyrrellMemberConsultingRSAhugh@greenedge.co.zawww.greenedge.co.za
Musa JackMemberConsultingRSAmusa1@mweb.co.zaN/A
Remade RecyclingMemberConsultingRSAinfo@remade.co.zawww.remade.co.za
5IncMemberConsultingRSAyasmine@5inc.co.zawww.5Inc.co.za
TVK RecyclersNon MemberConsultingMPtvkrecyclers@gmail.comwww.tvkrecyclers.com